Jūsu grozs 0 priekšmets (-i)

Teie ostukorvis ei ole tooteid!

Par uzņēmumu

Par uzņēmumu

SIA ALEX INDUSTRY dibināta 1996. gadā tajā brīdī tas vēl  bija mazs uzņēmums, bet ar lieliem plāniem . Pareizi nostiprināta krava, kā arī drošība, pie iekraušanas un izkraušanas darbiem - tas bija stimuls, lai izveidotu mūsu firmu. Sarežģīts ceļš bija jāpārvar, lai radītu nozīmi un nepieciešamību pēc mūsu produktiem. Tagad mūsu klientu loks paplašinās katru gadu , tās ir firmas, kas nodarbojas ar kravu pārvadājumiem, kuģu apgādes, celtniecības organizācijas un tā tālāk.


Nākamais attīstības posms bija, lai nodrošinātu ātrāku pasūtījumu izpildes laiku un iespēju piedāvāt konkurētspējīgas cenas. 1997. gadā uzņēmums saņem licenci(№.2.1.7.-8.) un atver savu ražošanau ķēdes un troses  stropēm , iepirkām lielu daudzum preču noliktavai, augstas kvalitātes iekārtas, lai iepresētu troses, kā arī spēcīgākā Baltijā pārbaudes stenda mašīna.


Uz doto brīdi uzņēmums ALEX INDUSTRY sasniedzis 1 400 00 EUR apgrozījums gadā. Mēs sadarbojamies ar daudzām firmām no dažādām pasaules valstīm, vietējā tirgū starp mūsu pastāvīgajiem klientiem ir tādi uzņēmumi kā Latvenergo,Latvijas Dzelzceļš, Rīgas Ūdens,Latvijas Gāzes,Rīgas Kuģu Būvetava u.c. Paši klienti iesaka mums kādā virzienā virzīties attīstībā , no šauri specializēta uzņēmuma mēs esam izauguši par plaša profila uzņēmumu.


Tagad mūsu mērķis ir atvērt industriālo centru ar daudziem veikaliem, sortimenta papildināšanai, bet nekonkurēt vienam ar otru. Un tas nav nesasniedzams sapnis, jo jau kopš 2004. gada Alex Industry ir ar nekustamo īpašumu, perspektīvu un iestrādēm pilsētas rajonā Rīgā.


Mēs būsim atvērti jebkurai jaunai sadarbībai, lai to izdarītu, aicinām apmeklēt mūsu mājas lapu internetā, lai iepazītos ar piedāvāto produkciju un pakalpojumiem.


Mūsu mērķis ir ilgstoša sadarbība un augsta sniegto pakalpojumu kvalitāti!


Uz tikšanos,

firmas kolektīvs

ALEX INDUSTRY!